Kamery IP w budowie systemu monitoringu

Zastanawiasz się nad systemem skutecznego monitoringu w dobrej cenie? Chcesz wielofunkcyjnych urządzeń służących do nadzoru wizyjnego?

Kamera Dahua jest odpowiedzią na twoje potrzeby. Skuteczny monitoring to bezpieczeństwo i komfort użytkownika jednak poza skutecznością liczy się również jakość. Kamera Dahua zapewnia i jedno i drugie. Poza tym kamera Dahua to pewność, że wydane na nią pieniądze zwrócą się dzięki trwałości urządzenia.

Kamera Dahua – oferta producenta

Producent kamery Dahua przygotował dla użytkowników dwa podstawowe rodzaje kamer według podziału związanego z miejscem ich użytkowania. W ten sposób kamera Dahua występuje w wersji do użytku wewnętrznego oraz w wersji przeznaczonej do zastosowania na zewnątrz. Kamera Dahua przeznaczona do wnętrz to przede wszystkim elegancji i nowoczesny wygląd.

Projektanci wzięli pod uwagę oczekiwania użytkowników dotyczące wkomponowania sprzętu monitorującego w wystrój wnętrz. Kamera Dahua to jakość ale również odpowiedni design. Ponadto kamera Dahua przeznaczona do użytku w pomieszczeniach została wyposażona w dodatkowe funkcje rozszerzające jej zastosowanie. Jedną z nich jest funkcja elektronicznej niani. Kamera Dahua pozwala więc śledzić w czasie rzeczywistym to, co dzieje się w pokoju twojego dziecka, kiedy ciebie tam nie ma. Dzięki temu nie musisz przez cały czas pilnować swoich pociech. Możesz w tym zająć się swoimi sprawami, a kamera Dahua popilnuje dziecka za ciebie.

Kamera do monitoringu Dahua przeznaczona do użytku zewnętrznego to przede wszystkim odporność i niezawodność. Kamery tego typu są odporne na wodę, zimno i mróz, śnieg i zapylenie. Dobrze znoszą też wysokie temperatury. Kamera Dahua przeznaczona do użytku zewnętrznego to także doskonała widoczność w dzień i w nocy. System detekcji ruchu wyeliminuje fałszywe alarmy rozróżniając sylwetkę ludzką od innych obiektów znajdujących się w polu widzenia kamery.

Montaż i instalacja

Kamera Dahua to prosty montaż i prosta instalacja. W opakowaniu znajduje się szczegółowa instrukcja, która krok po kroku przeprowadzi nawet nieprzygotowanego technicznie użytkownika przez proces montażu lub instalacji. Kamery zewnętrzne potrzebują czasami ingerencji fachowców (nawierty lub przeprowadzenie okablowania). Eltrox w swojej ofercie zapewnia usługę Kompleks tj. zakup wraz z montażem. Dlatego kupując w Eltrox kamerę Dahua my rozwiążemy ten problem.

Instalacja kamery wewnętrznej to najczęściej wyłącznie “ściągnięcie” na urządzenie mobilne odpowiedniej, dedykowanej dla kamery Dahua aplikacji i połączenie z nią urządzenia.

 

Kategorie
Technologie i Materiały