Kamera IP IMOU Bullet

Jeżeli interesują cię proste ale niezawodne rozwiązania, które znajdą zastosowanie w twoim życiu codziennym. Jeśli zastanawiasz się nad odpowiednim monitoringiem dla swojego mieszkania, biura, albo dla instytucji, którą kierujesz – kamery IMOU są zaprojektowanie dla ciebie i z całą pewnością sprostają twoim oczekiwaniom.

Rynek kamer IMOU – oferta i parametry

Producent kamer IMOU zatroszczył się o to aby jego oferta była na tyle szeroka by sprostać oczekiwaniom zarówno klienta detalicznego jak również przedsiębiorcy. Kamery IMOU sprawdzają się doskonale jako elementy systemu CCTV jak również prostych rozwiązań opartych na działaniu modułów WiFi.

W zależności od przeznaczenia kamery IMOU zostały wyposażone w szereg cech podnoszących ich funkcjonalność. Wiele zależy od tego czy kamera będzie wykorzystywana na zewnątrz, czy w pomieszczeniach. W przypadku kamer IMOU przeznaczonych do działania na zewnątrz, (np. na terenie posesji, parkingu lub wokół twojego domu) posiadają one dużą odporność na działanie pyłów, temperatury (zarówno niskiej jak i wysokiej) oraz opadów atmosferycznych (deszcz, śnieg). Część modeli kamer IMOU została wyposażona w funkcję detekcji ruchu oraz zdolność do rozróżniania sylwetki człowieka od innych obiektów znajdujących się w polu widzenia kamery IMOU. 

Kamery IMOU przeznaczone do zastosowania w pomieszczeniach to sprzęt o schludnym i estetycznym wyglądzie. Ich nowoczesny design świetnie komponuje się do wnętrz, a same kamery stanowią niemal element wystroju twojego salonu lub sypialni. Kamery IMOU mogą być również wykorzystywane jako “niania”, kiedy jesteś mamą lub tatą i chcesz wiedzieć, co dzieje się z twoim dzieckiem w pomieszczeniu, w którym cię nie ma. Dwukierunkowy przesył dźwięku w kamerach IMOU umożliwia komunikowanie się za ich pośrednictwem z osobami znajdującymi się w pobliżu kamery. Ta funkcja przypomina działanie interkomu. Ponadto kamery IMOU zostały wyposażone w optykę pozwalającą na ich użycie na niewielkich powierchniach. 

Wyposażenie kamer IMOU w filtr podczerwieni oraz diody doświetlające pozwala na monitorowanie terenu na zewnątrz do 30 metrów już po zapadnięciu zmroku. Kamery IMOU doskonale “widzą” w ciemności również w pomieszczeniach. 

Konfiguracja i montaż kamery IMOU

W celu skonfigurowania kamery IMOU wystarczy zainstalować na urządzeniu mobilnym (laptop, telefon) aplikację. Po założeniu konta w aplikacji łączymy się z modułem WiFi wprowadzając odpowiednie hasło i uruchamiamy przesył obrazu z kamery IMOU. To proste, niemal intuicyjne rozwiązanie jest przyjazne dla każdego użytkownika. 

Montaż kamery IMOU to “bułka z masłem” nawet dla osób nieutalentowanych manualnie. Wszystkie niezbędne do montażu elementy mieszczą się w opakowaniu kamery. Są w nim również odpowiednie szablony z rozmieszczeniem otworów na nawierty potrzebne w przypadku, kiedy nasza kamera IMOU ma zostać przymocowania do ściany lub do sufitu. 

 

Kategorie
Polecane