Wyjątkowe ubezpieczenie samochodu z salonu

Kupując auto u dealera, warto zapytać o pakiet ubezpieczenia dealerskiego, które charakteryzuje się bardzo korzystnymi warunkami umowy. Usługi takie świadczy bardzo wiele dealerów w całej Polsce.

Między innymi dealer maki Nissan IMPWAR https://impwar.pl/Ubezpieczenia_,16.html. Często pakiety ubezpieczenia dealerskiego przy zakupie nowego samochodu w salonie IMPWAR posiadają korzystne zniżki, a także brak gwarancję stałej kwoty ubezpieczenia w pierwszym roku, a następne składki wyliczane na podstawie Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Dzięki czemu za pełne ubezpieczenie OC, a także AC można zapłacić najniższą z możliwych cen na rynku usług ubezpieczeniowych. Warto rozważyć takie rozwiązanie, tym bardziej że w razie szkód można liczyć na naprawy w autoryzowanym serwisie dealera.

Dzięki czemu można mieć pewność, że auto zostanie naprawione przez doświadczone osoby, które korzysta jedynie z oryginalnych i sprawdzonych części, a także doskonale znają specyfikę każdego auta marki Nissan. Ponadto ubezpieczając auto w IMPWAR właściciel pojazdu nie posiada żadnego udziału własnego w szkodzie, co oznacza, że w razie konieczności wykonania napraw nie będzie musiał dopłacać ani złotówki. Dodatkowo wszelkie naprawy w Autoryzowanych Stacjach Naprawy odbywają się całkowicie bezgotówkowo.

Nie tylko nowe auta

W salonie samochodowym https://impwar.pl/ można ubezpieczyć, nie tylko auta kupowane wyłącznie u tego dealera. Bez problemu każdy może skorzystać z oferty ubezpieczeniowej na samochód, niezależnie od tego, jakiej marki auto posiada, a także gdzie zostało ono zakupione. Analogicznie tutaj także każdy kierowca może liczyć na wykonywane naprawy w ramach Odpowiedzialności Cywilnej sprawcy zdarzenia drogowego lub polisy Assistance na skorzystanie z doświadczonego i w pełni wyposażonego serwisu IMPWAR, który charakteryzuje się dokładnością, a także najwyższą jakością wykonanych napraw, zawsze na najlepszych częściach do aut, niezależnie od marki.

Kategorie
Polecane