Usługi Dźwigowe Katowice- 24 h / 7 dni w tygodniu

F.U.S.U.B. Sołtys jest liderem w wynajmie dźwigów na Śląsku i w Południowej Polsce. Mamy ogromne doświadczenie – aż 25 lat w branży! Możemy się też pochwalić bogatym portfolio prac: tysiącami zrealizowanych realizacji na terenie całej Polski. Współpracujemy z największymi partnerami budowlanymi i wspieramy firmy wielu branż: od energetyki, poprzez drogownictwo i budownictwo, aż po przemysł i produkcję.

Usługi Dźwigowe Katowice – lider w dźwiganiu

F.U.S.U.B. Sołtys oferuje usługi ciężkim dźwigiem dla firm budowlanych i remontowych. Wybierz nas jeżeli:

  • Zależy ci na szybkiej realizacji zlecenia. Dzięki dobrze skomunikowanej, własnej bazie gwarantujemy błyskawiczny dojazd. Potrzebujemy kilkunastu minut by dotrzeć do autostrady A4, a nią dalej, w wyznaczone miejsce.
  • Chcesz korzystać ze sprzętu światowej klasy. W naszej dyspozycji pozostaje kilkanaście ciężkich dźwigów (marki m.in. Liebherr i Faun) o różnych parametrach pracy. Możemy podnieść nawet 500 ton na wysokość 140m. Mamy też mniejsze pojazdy mogące pracować np. we wnętrzu hali.
  • Masz do wykonania precyzyjne podnoszenia w trudnych warunkach. Za sterami naszych dźwigów siedzą najlepsi operatorzy, potrafiący z niewiarygodną precyzją manewrować wysięgnikiem żurawia. Dzięki ich doświadczeniu możemy podjąć się również skomplikowanych technicznie prac, tam gdzie konieczna jest dokładność rzędu kilkudziesięciu centymetrów.
  • Chcesz maksymalnie ograniczyć ryzyko że coś pójdzie nie tak. Oprócz bazy mamy również własne centrum technologiczne. Pracujący w nim inżynierowie zdobywali doświadczenie na największych placach budowy w Europie. Zajmują się oni przygotowaniem każdego zlecenia pod kątem technicznym, tworząc harmonogram podnoszenia.

Specjaliści w usługach dźwigowych

Wybierając naszą firmę masz pewność, że wybierasz najlepiej jak to tylko możliwe. Podejmujemy się zarówno prac interwencyjnych i awaryjnych, jak również zleceń realizowanych w wyznaczonym wcześniej, określonym terminie.

Pracujemy na placach budowy i w zurbanizowanym otoczeniu. Realizujemy zlecenia na świeżym powietrzu i w pomieszczeniach. Jesteśmy wszechstronni i dokładni, dlatego często nazywa się nas specjalistami od najtrudniejszych zadań.

Chcesz nas sprawdzić w praktyce? Zamów dźwig w Katowicach teraz!

Zastanawiasz się dlaczego warto wynająć dźwig u nas? Zleć nam swoje prace, a szybko się przekonasz że masz do czynienia z ekspertami!

F.U.S.U.B. Sołtys pozostaje do twojej dyspozycji. Czekamy na twoje zlecenie na terenie całej Polski! Usługi Dźwigowe Katowice.

Dźwigi Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?

Usługi Dźwigowe Katowice – FUSUB Sołtys dane kontaktowe

Można się z nami skontaktować mailowo i telefonicznie. Na telefony czekamy przez całą dobę. Gwarantujemy błyskawiczny dojazd z doskonale przygotowanym operatorem:

Telefon: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: [email protected]
WWW: https://dzwigi.org

Kategorie
Technologie i Materiały